5. Personel Futsal Turnuvası Maç Sonuçları

 

1. Maç:

Mütevelli Takımı : 4 (Ali Yılmaz 3, Volkan Çiftçi 1)
Mühendislik Takımı : 8 (Dinçer Özoran 5, Atilla Cihaner 1, Salih Ertan 2)

 

 

 

 

 

2. Maç:

AZN Takımı: 6 Latif Özer​ 3, Sinan Çuval 3)

Güvenlik Takımı: 4 (Ali Ölçer 2, Yusuf Kaplan 1, Savaş Ateş 1)

3. Maç:

Destek Takımı: 5 (Şenol Koçak 2, Eren Ceyhan 2, Eyüp Seymen 1)
Güvenlik Takımı: 15 (Savaş Ateş 6, Yusuf Kaplan 3, Fatih Doğan 3, Veli Yalçın 2, Emin Şenozan 1)

 

4. Maç:

 

Mütevelli Takımı: 9 (Volkan Çiftçi 5, Ali Yılmaz 2, Yıldırım Dedekargınoğlu 1,Erkan Sözmeziç 1)

Hazırlık Takımı: 3 (Emre Çırkan 2, Koray Kaya 1)

 

5. Maç:

Mühendislik Takımı: 3 (Salih Ertan 1,Murat Kaya 1, Mehmet Işık 1)
Güvenlik Takımı: 2 (Ali Ölçer 1, Yusuf Kaplan 1) 

 

 

6. Maç:

Destek Takımı: 3 (Aslan Uzun 2, Şenol Koçak 1)
AZN Takımı: 15 (Latif Özere 11, Sinan Çuval 3, İsa Çuval 1)

 

7. Maç:

Güvenlik Takımı: 7 (Veli Yalçın 3, Fatih Doğan 3, Ali Ölçer 1)
Hazırlık Takımı: 5 (Koray Kaya 2, Emre Çırkan 2, Hayrettin Kökcü 1)

 

 

8. Maç:

Mühendislik Takımı: 4 (Salih Erdem 4)
Bilgi İşlem: 5 (Ferman Güner 2, Erkan Arat 1, Ender Göksel 1)

 

9. Maç:

Mühendislik Takımı: 12 (Salih Ertan 6, Dinçer Özoran 4, Atilla Cihaner 1, Mehmet Işık 1)
Destek Takımı: 7 (Şenol Koçak 6, Mustafa Erdoğan 1)

 

10. Maç:
Hazırlık Takımı: 0
AZN Takımı: 3 (Latif Özer)

 

11. Maç:

Mütevelli Takımı: 7 (Yıldırım Dedeoğlu 4, Ali Yılmaz 1, Volkan Çiftçi 1, Erkan Sönmeziç 1)
Destek Takımı: 7 (Şenol Koçak 5, Aslan Uzun 2)

 

12. Maç:

Mühendislik Takımı: 4 (Salih Ertan 2, Atilla Cihaner 1, Murat Kaya 1)
AZN Takımı: 5 (Latif Özer 2, Osman Özer 1, Eren Efe 1, Serkan Bozar 1)

 

 

13. Maç:

Bilgi İşlem Takımı: 5 (Erkan Arat 3, Ender Göksel 1, Murat Baysal 1)
Güvenlik Takımı: 4 (Ali Ölçer 3, Fatih Doğan 1)

 

 

14. Maç:

AZN Takımı: 12 (Latif Özer 10, Osman Özer 1, Sinan Çuval 1)
Mütevelli Takımı: 5 (Yıldırım Dedekargınoğlu 2, Volkan Çiftçi 2, Ali Yılmaz 1)

15. Maç:

Bilgi İşlem Takımı: 12 ( Erkan Arat​ 5, Selvin Çiçek​ 4, Ferman Güler 2, Murat Baysal 1)
Destek Takımı: 3 (Şenol Konak 2, Eren Ceyhan 1)

 

16. Maç:


AZN Takımı: 8 (Latif Özer 4, Sinan Çuval 2, İsa Çuval 1, İlhan Ağarli 1)
Bilgi İşlem Takımı: 5(Erkan Arat 4, Murat Baysal 1)

 

17. Maç: 


Güvenlik Takımı: 6 (Fatih Doğan 3, Veli Yalçın 2, Celal Tatlı 1)
Mütevelli Takımı: 5 (Volkan Çiftçi 2, Ali Yılmaz 1, Onur Üstün 1, Heysem Unayık 1)

 

 

18. Maç:


Bilgi İşlem Takımı: 8 (Erkan Arat 4, Selvin Çiçek 2, Ferman Güner 2)
Mütevelli Takımı: 7 (Volkan Çiftçi 4, Ali Yılmaz 2, Yıldırım Dedeoğlu 1)

 

 

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

PUAN

1

AZN Takımı

6

6

-

-

49

21

28

18

2

Bilgi İşlem Takımı

6

5

-

1

38

26

12

15

3

Mühendislik Takımı

6

4

-

2

43

30

13

12

4

Güvenlik Takımı

6

3

-

3

38

29

9

9

5

Mütevelli Takımı

6

1

1

4

38

43

-5

4

6

Destek Takımı

6

1

1

5

33

73

-40

4

7

Hazırlık Takımı

6

-

-

6

8

28

-20

0